پایگاه خبری تحلیلی ایرانیان جهان

آخرين مطالب

ایرانیان کشورهای عربی

نفوذ جهانی «وی‌پی‌ان فیلتر» به دستگاههای متصل به شبکه

ایرانیان جهان- مرکز مدیریت راهبردی افتا با انتشار اطلاعات جدیدی در مورد بدافزار « VPNFilter » و تجهیزات آسیب پذیر در این تهدید سایبری، از کاربران خواست که از اتصال به دستگاههای وای فای عمومی خودداری کنند.

روش‌های پیشگیری از سرطان در اولویت پژوهش‌های زیست‌فناوری

ایرانیان جهان- دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، گفت: روش‌های پیشگیری از سرطان در حوزه زیست‌فناوری پزشکی در اولویت اقدامات پژوهشی ستاد زیست فناوری قرار دارد.

ساخت دستگاهی برای کنترل رؤیا !

سرزمین ایرانیان- دانشمندان" ام‌آی‌تی" (MIT) یک دستگاه اختراع کرده‌اند که به افراد این امکان را می‌دهد که رؤیاهای خود را کنترل کنند.

دندانه دار کردن صفحات خورشیدی برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی

سرزمین ایرانیان- دانشمندان روش جدیدی را برای افزایش بهره وری و تولید انرژی از طریق صفحات خورشیدی ابداع کرده اند که از طریق دندانه دار کردن و ایجاد پستی و بلندی در این صفحات اتفاق می افتد.

راه‌حل و درمانی جدید برای «درد مزمن عصبی»

سرزمین ایرانیان- پژوهشگران در موسسه علوم اعصاب مون‌پلیه فرانسه و آزمایشگاه نوآوری درمانی، مکانیزم ظهور و ادامه یافتن درد مزمن عصبی را کشف کرده‌اند.

روبات‌ها نيرومندتر مي‌‌شوند

انستيتوي فناوري توکيو با همکاري کارخانه لاستيک سازي بريجستون يک عضله روباتيکي هيدروليکي جديد توسعه دادند که وزن آن کمتر و استحکام آن پنج برابر بيشتر از نمونه‌هاي موجود است

ساير مطالب